interview pre Vanity Fair 2.

7. dubna 2008 v 10:55 | Lucia |  In Magazines
Kdo nejvíc zradil vaši důvěryhodnost?
Bill: Nikdy jsem nezašel tak daleko, že by mi to někdo mohlo udělat. Nosím štít. Jít ven a poznat někoho jenom tak potřesením ruky je největší hloupost, na kterou musíte zapomenout. Stále je ale můj současný život, co jsem vždycky chtěl.
Je problém důvěry důvodem, proč si hvězdy začínají s hvězdami?
Bill: Ano. Angelina Jolie se nemusí obávat, že Brad Pitt ji využívá jen kvůli tomu, aby byl slavný. Celebrity dávají přednost někomu, kdo má stejný život a patří do tohohle života. Moje přítelkyně nikdy nechápaly, proč jdu do zkušebny hned po škole a proč dávám přednost vystupování v klubu o víkendu, než abych seděl doma před TV. Samozřejmě, že dnes je to složitější. Kdo s vámi chce žít tenhle život? A samozřejmě, že ta osoba taky musí porozumět, že z tohohle života nejde vyjít.

Kdy jste byl naposled zamilovaný?
Bill: Před třemi a půl lety. Ještě jsem nenašel velkou lásku. Nemyslím, že ji každý najde. A jestli ano, tak jen jednou. V mé situaci bych potřeboval víc štěstí, abych ji našel.
V 18 letech, nedáváte přednost to už konečně najít?
Bill: Nevím. Hlavně kvůli tomuhle životu bych rád našel tu velkou lásku. Chci sdílet mého málo času s někým o kom vím - Tohle je ta jediná!
Řekl jste někdy "Miluji tě" dívce?
Bill: Ano. Ale nemyslel jsem to tak. Měl jsem říct "Mám tě rád." Kdysi jsem ještě moc nechápal ten rozdíl. Tom pravděpodobně říká "Miluji tě" každé dívce, která je v jeho posteli.
Soutěžíte o stejné dívky?
Bill: Máme rádi stejné typy. A naší dívky spolu vždycky kamarádily. Bylo to děsný, protože se proti nám vždycky spolčily. Náš první polibek byl se stejnou dívkou. Tom byl první. Den po tom, políbila ona mě. Oba jsme to přešli a smířili se s tím. Oh bože, mysleli jsme si, že to bylo hrozné - hrozné jako první polibek bývá.
Kolik vám bylo?
Bill: Jedenáct. Ona byla o tři roky starší a zkušenější.
Kdy měl Tom první sex?
Bill: Bylo mu čtrnáct jestli si to pamatuji dobře.
Říká se, že Tom chodí od ženy k ženě aniž by byl zítřek společný.
Bill: Nechávám ho dělat si, co chce. Když na to má každou noc nervy. Já bych v tom nenašel zalíbení. Ale vždycky jsme v tomhle byli jiní.
Váš kolega Robbie Williams jednou řekl, že jsou tu dvě skupiny fanynek v Německu. Jedna skupina chce dělat fotky během sexu, aby měly důkaz pro své přátele. A další se ptají "Robbie, jsi si jistý, že tvoje city ke mně jsou opravdové?" během sexu.
Bill: Tom mi tohle taky říká. Od doby, co jsme moc na turné, tak si nikoho neberu do své postele. Mě se to protiví, mít někoho, koho ani neznám na noc v mé posteli. Tohle se mi nezalíbilo. Měl bych výčitky, kdybych vzal dívku na noc do mého pokoje. Jediné soukromí, které mám na turné, je v mém hotelovém pokoji a nechat tam někoho na noc spát - ne, to bych byl opravdu skeptický.
Měl jste už sex?
Bill: Tohle je mé tajemství.
Překvapuje vás, že si někteří lidé myslí, že jste gay?
Bill: ani ne. Většina lidí má tohle klišé z myšlení - make-up plus upravené vlasy a je to gay. Normálně by se k tomu něco prohlásilo, ale tohle není ten případ. Každý si dělá, co chce. Jedna věc nemusí souviset s další.
Co byste dělal, kdybyste byl na den dívkou?
Bill: Rozhodně bych si nevyšel s mým bratrem.
Ale?
Bill: Oh můj bože, co bych mohl dělat? Nejspíš to samé, co dělám teď, protože bych z toho nic nedělal.
Co byste rád dívkám zakázal?
Bill: Nežárlivost, protože ta je velmi důležitá. Když jsem zamilovaný, tak jsem podezřelý a nenechám nic být. Šílel bych, kdyby mi moje holka řekla: "Bille, nezajímají mě ty ukřičené holky. Já ti naprosto věřím."
Byl jste někdy oklamán?
Bill: Ne. Ani jsem nikoho neoklamal. Věrnost je ta nejdůležitější věc pro mě.
Jak otravujete svoje dívky?
Bill: Mluvím velmi nahlas. Celý den. A i rukama a nohama. A nikdy nenechám ostatní mluvit. Každý je tím otrávený.
Co je složitější - milovat někoho nebo milovat sebe?
Bill: Sebe. Je to těžké snášet ty věci na sobě. Je tu hodně chvil, kdy jsem sebou otráven a rád bych vykopal díru, kam bych se schoval a přikryl dekou a zůstal tam celý rok. Někdy jsem rád, že máme takový fofr a máme koncert po koncertě, protože potom není na takové myšlení čas. Není čas na samotu.
Můžete stále žít bez chůvy pro slavné?
Bill: Už nemůžu jen tak jít do pekárny. Takže to dělá někdo jiný. Ale jsem použitelný na denní věci, protože můj problém je, že jsem neuvěřitelný perfekcionista. Nemůžu ostatní nechat dělat moje věci. Je to abnormální - a ještě horší. Všechno musím mít do detailu, protože musím vědět, co přesně přijde. Nebo se zblázním. Tom se taky takhle nervuje. I když platíme hodně lidí, aby nám takové věci udělali. Ale my to tvoříme, takže je těžké, když ostatní lidi jenom tak vsadí na Tokio Hotel.
Kontrolujete si sami i finance?
Bill: Ano. Už jsem to dělal, když mi bylo 13. Měl jsem přístup ke všem kontům a kontroloval to, stejně jako moji kariéru.
Víte, kolik už máte milionů?
Žena z povzdálí se okamžitě ozve: "Nemluvit o penězích!"
Kdy koupíte vašim rodičům vilu?
Bill: Jakmile si to budu moc dovolit. Rozhodně chci žít s mými rodiči. Jsme si tak blízcí, nejsou pro mě přítěžím. Nejsou tu limity, kde bych řekl: "Oh můj bože, prosím odejděte!"
Řekněme, že byste byl unesen. Jaké by bylo výkupné?
Bill: Tolik, kolik by mí přátelé mohli dát dohromady. Samozřejmě, že by nakonec ty peníze získali zpátky.
Co si myslíte o pádu Britney Spears?
Bill: Chápu, že se něco takového může stát, protože žiju stejný život. Ostatní si nejspíš myslí: "Má peníze, dovolit si může všechno, proč prostě neodpočívá?" Neumím si představit být sólový zpěvák a být na cestě pořád sám. Nevěřím, že bych takový tlak zvládnul sám.
Madonna řekla v roce 1991? "Budu šťastná jen když budu slavná jako bůh." Jste s tím příbuzný?
Bill: Samozřejmě, že je to legrační prohlášení. Ale můžu tomu rozumět, protože tu nejsou limity. Neřeknete jenom tak: "No, teď jsem slavný v Německu a to stačí." Snažíte se být všude tak slavní, jak to jenom jde. I kdybych byl neskutečně bohatý a vlastnil ostrov, stále bych pokračoval. Je to pravda: Sláva je droga. Zastavení by byla rána, kterou bych já těžko snášel.
Kdyby drogy nebyli ilegální - kterou byste rád zkusil?
Bill: Něco odpočinkového mě vede k tomu, že nepotřebuju nic takového.
Jste hvězda i ve vašich snech?
Bill: Jednou jsem měl noční můru - ležel jsem v posteli, v pokoji ze skla a všude kolem byli fotografové, kteří si mě pořád jenom fotili. Řekl jsem našemu týmu: "Sakra, sakra, nemůžete je vyvést ven?" Ale jeden chlápek řekl: "Ne, to nemůžu. Měl jsi schůzku a zaspal jsi." Ale já jsem nikdy nezmeškal. Vždycky mám tři budíky, takže nezaspím. A nikdy nejsem nespolehlivý.
Proč vás nikdy nikdo neviděl tančit?
Bill: Nikdy netančím. Jen sedím v rohu - pokud nejsem opilí. Potom ano. Myslím, že tancování je věc pro holky. I když to možná zní levně: jen holky musí všude tančit.
Myslíte někdy o vlastním pohřbu?
Bill: Musím říct, že ano. Moji přátele, kteří jsou ve stejném věku nad tím taky přemýšlí. Představujete si, kdo by tam byl a kdo by pro vás brečel.
Která muzika by měla hrát na vašem pohřbu?
Bill: Magic Dance od Davida Bowieho z filmu Labyrint. Je to opravdu legrační píseň a Labyrint je film z mého dětství a stále ho naprosto miluju.
Co byste nosil na svém pohřbu?
Bill: Všechno černé a koženou bundu. Moje poslední přání by bylo mít vlasy upravený. Doufám, že budu ještě nějaké mít. Jestli ne, tak by někdo měl pro mě obstarat paruku.
přeložila Evelyn pro http://kaulitz-twins-4ever.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama