In Magazines

mna jebne=[

7. dubna 2008 v 11:06 | Lucia
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Poriadne si to užili! Výherkyne našej súťaže o koncert Tokio hotel a nákupy v Paríži majú vďaka plus jeden deň nezabudnuteľné spomienky na celý život!
Spomedzi tisícok fanúšikov nemeckej skupiny Tokio Hotel, ktorí poslali do redakcie listy so súťažnými kupónmi, sme vyžrebovali Juliánu Mihalkovú v dedinky Čečejovce neďaleko Košíc. Nadšená 53-ročná učiteľka základnej školy vzala so sebou na dvojdňovú dovolenku vo Francúzsku bývalú priateľku svojho syna, Denisu Kramlovú (23) z Moldavy nad Bodvou.
Už samotný let z bratislavského Letiska M. R. Štefánika na parížske Orly znamenal pre dve sympatické východniarky neskutočný zážitok! "Letíme prvýkrát v živote," svietili im oči.
Eiffelovka vyrazila dych
Hoci nás Paríž privítal upršaným počasím, nemohli sme sa dočkať večerného koncertu v známej hale Bercy. Tokio Hotel naozaj nesklamali! Rozburácali plnú 80-tisícovú halu a predviedli neskutočnú šou. "Je to skvelé, toto som naozaj nečakala," tešila sa Juliána Mihalková. Hneď po koncerte sme si to namierili k dominante Paríža. Rozsvietená Eiffelovka skutočne vyrážala dych svojou majestátnosťou. V noci sme príjemne unavené zaľahli do svojich postelí v 4-hviezdičkovom hoteli a čakali na ráno, kde opäť vyrazíme do romantických parížskych ulíc. Hlavné mesto Francúzska zaliali ráno slnečné lúče. Počasie bolo ako stvorené na prechádzku po chýrnej Champs-elysées zakončenú Víťazným oblúkom. Vidieť múzeum v Louvri so sklenenými pyramídami pred vchodom patrilo k najestetickejším zážitkom. "Som nadmieru spokojná," usmievala sa výherkyňa Juliána, keď sme večer čakali na odlet nášho Beiongu späť na Slovensko.
Prepísala: ulička

interview pre Vanity Fair 2.

7. dubna 2008 v 10:55 | Lucia
Kdo nejvíc zradil vaši důvěryhodnost?
Bill: Nikdy jsem nezašel tak daleko, že by mi to někdo mohlo udělat. Nosím štít. Jít ven a poznat někoho jenom tak potřesením ruky je největší hloupost, na kterou musíte zapomenout. Stále je ale můj současný život, co jsem vždycky chtěl.
Je problém důvěry důvodem, proč si hvězdy začínají s hvězdami?
Bill: Ano. Angelina Jolie se nemusí obávat, že Brad Pitt ji využívá jen kvůli tomu, aby byl slavný. Celebrity dávají přednost někomu, kdo má stejný život a patří do tohohle života. Moje přítelkyně nikdy nechápaly, proč jdu do zkušebny hned po škole a proč dávám přednost vystupování v klubu o víkendu, než abych seděl doma před TV. Samozřejmě, že dnes je to složitější. Kdo s vámi chce žít tenhle život? A samozřejmě, že ta osoba taky musí porozumět, že z tohohle života nejde vyjít.

interview pre Vanity Fair 1.

7. dubna 2008 v 10:54 | Lucia
Bill Kaulitz, zpěvák Tokio Hotel, o poškozeném hlasu, droze jménem sláva a vlastním pohřbu.
"Sex s fanynkami se mi protiví"
Pravidlo pro novináře říká, že dělat interview s 18letým je rozumný asi jako dojit kámen. Ale jiné to je s Billem Kaulitzem. Jeho první polibek nebo závislost na slávě: teen hvězda, která je často brána jako gay, mluví více výmluvně než většina německých veteránů showbyznysu. VANITY FAIR se setkal s Billem krátce po operaci a měl s ním e-mailový kontakt.
Pane Kaulitzi, jak se cítíte po operaci hlasivek?
Bill: No, asi tak, jako když vám někdo ukáže kovovou trubici, kterou vám strkali do krku, když jste byli pod anestézií, aby vyřízli něco z vašich hlasivek. Každý ten pocit zná. Jsem rád, že to mám za sebou. Ale stále se bojím o svůj hlas a cítím se špatně kvůli zrušeným koncertům.

Největší Billův módní úlet

6. března 2008 v 18:26 | mella
HyperLink
translated to Czech by Terush - terusky-tokiohotel.blog.cz - don't copy without source!
"Můj největší módní úlet - oranžová bunda s medvídkem! Všichni mi říkali, jak v tom vypadám strašně, ale já to prostě nechtěl slyšet!"

DE Bravo 11/08

6. března 2008 v 18:22 | mella

Bill & Tom - Vysvědčení je tady

6. března 2008 v 18:21 | mella
Uzavření s 1,8! I přes mega stres vzali Tokio Hotel dvojčata školu vážně a poskytují teď top vysvědčení! Exkluzivně v Bravu!
Právě dobývají Tokio Hotel USA! A přes dlouhodobý stres jako rockové hvězdy dvojčata Bill a Tom (oba 18) udělali reálné ukončení školy. A to ještě také se super známkami: Po pěti dvojkách a jedné jedničce! Exkluzivně v Bravu vypráví Bill a Tom o jejich školních zážitcích a ukazují svoje vysvědčení…
Bravo: Gratulujeme! Jste rádi, že jste školu zvládli?
Bill: A jak! Jsme opravdu šťastní, že je tato kapitola konečně za námi. Tom a já jsme rovnou všechny knížky a sešity roztrhali a spálili…
Bravo: Jak jste zvládli školu přes stres s tak dobrými známkami?
Tom: Zaprvé - byl to pro nás horor (směje se)!
Bill: Také jsme v to nevěřili. Často jsme k tomu říkali: sračku na to! Jsme v 18 letech, kdy už škola není povinná - můžeme toho nechat. Ale jsme perfekcionisti a nechtěli jsme už toho nechat. Takže jsme ještě míň spali a ještě víc pracovali.
Tom: Týden před zkouškami jsme se učili 12 hodin denně - sedm dlouhých dnů!
Bill: A v tomhle týdnu měli Georg a Gustav kompletní volno. VOLNO! To slovo vůbec neznáme.
Bravo: Měli jste internetovou školu. Jak to běželo?
Bill: Materiál jsme vždycky dostali poslaný domů. To jsme museli udělat a potom zase poslat zpátky.
Tom: Mohli jsme si to volně udělat - to bylo dobré. Ale museli jsme psát všechno ručně. Takže podvádět nebylo možné.
Bravo: Ani u závěrečných zkoušek?
Bill: Nee! Tom a já jsme seděli v jedné místnosti sami se zkoušejícím. Ten nám celou dobu zíral do papírů…
Tom: Kromě toho jsme seděli daleko od sebe, na to, aby se podvádělo. Když jsme ještě normálně chodili do školy, dělali jsme to ale vždycky. O učení jsme se dělili.
Bravo: Měli jste ze zkoušek strach, že?
Bill: A jak! Celý týden jsme kvůli tomu nemohli ani spát. Tom a já jsme byli tak nervózní! Oba jsme se do noci učili a potom jsme v šest hodin ráno zase vstávali.
Tom: Mě je před zkouškami vždycky tak špatně, jako kdybych měl blít. Naštěstí k tomu ještě nedošlo.
Bravo: Měli jste trochu strach, že k vám bude učitel jízlivý, protože jste ti kluci z Tokio Hotel?
Bill: Jistě. Nevěděli jsme, jestli mají předsudky nebo si myslí něco takového jako: Tyhle hvězdy si určitě myslí, že dostanou ukončení jako dárek.
Tom: Ale psali jsme stejné zkoušky jako všichni jiní žáci a nemohli opisovat. Možná si naše práce pro jistotu četli dvakrát (směje se)!
Bravo: Dříve jste měli s učiteli vždycky problém. Jak to bylo teď?
Bill: Tentokrát byl k nám učitel milý.
Tom: Ale já mám ze zásady odpor k učitelům. Viděli jsme je velmi zřídka. Ale když bychom je měli vidět denně, každopádně bychom s nimi měli problémy.
Bravo: Který předmět se vám líbil?
Tom (hlasitě se směje): Všechny byly horor! To byl ten nejhorší týden v mém životě.
Bravo: Znamená to, už nikdy škola?
Tom: Řekněme to takhle: Biologie bude vždycky při mně (směje se)
Bill: V první řadě je kapela. Ale udělali jsme ukončení, protože jsme věděli, že si někdy můžeme udělat maturitu.
Tom: Ale neplánujeme to!
Bravo: Jakože jste měli vaše známky kompletně stejné?
Bill: To je zase věc dvojčat. Taky jsme koukali, když jsme to viděli.
Bravo: Jak to teď půjde dál?
Bill: Naše evropské turné teď startuje s kompletně novým podiem. Poté jedeme zase do USA. A volno máme mezitím bohužel jenom jeden den…
A jejich známky:
Němčina: dobrý
Matematika: dobrý
Angličtina : dobrý
Dějepis: dobrý
Biologie: dobrý
Zeměpis: velmi dobrý
Přeložila Evule pro http://tokio-hotel-de.blog.cz/ Kopírovat pouze se zdrojem

TH odpovídají na vaše otázky

6. března 2008 v 18:19 | mella


Přeložila Evule pro http://tokio-hotel-de.blog.cz/ Kopírovat pouze se zdrojem

Na oficiálních stránkách Tokio Hotel jste měli příležitost, položit Billovi, Tomovi, Gustavovi a Georgovi vaše otázky. My jsme vybrali ty nejlepší a kapele je položili.
Jaká byla pro vás v roce 2007 ta nejpěknější zkušenost?
Bill:
Nejpěknější zkušenost? Oh Bože, toho je tolik. Ale MTV Awards a koncert v Essenu byly pro nás dva absolutní vrcholy.
Tom: S MTV Awards přijet v naší tašce zase domů, do Německa, tam, kde to všechno začalo, to byl jedinečný pocit a koncert v Essenu bylo něco zcela jedinečného.
Plánujete v roce 2008 vydat nové album? Když ano, kdy?
Tom:
Na to nemůžeme tak odpovědět, v každém případě jsme velmi aktivní. Takže sbíráme nápady na nové songy a především Bill přichází stále s cool novými texty a já mám u sebe vždycky moji kytaru. Sedíme spolu tak často, jak je to možné a pracujeme na našim hotelových pokojích a v tourbusu celé noci na nových věcech. Ale jedno je jisté a to vám prozradit můžeme: Nenecháme vás věčně čekat.
Co to pro vás znamená, když teď uděláte v Americe průlom?
Bill:
Takže těšíme se na Ameriku a že vůbec k tomu máme možnosti. Jsme vděčni za všechen ten úspěch v Evropě.
Tom: Ano máme chuť hrát na tolika kontinentech, jak to je jen možné. A možná, ale to je dosud jenom sen, je někdy možné, že vydáme naše CD celosvětově.
Bill: To je sen, myslím každé kapely. V každém případě budeme vnímat šance a těšíme se na naše usa koncerty a už se těšíme, až potkáme fanoušky v Severní Americe.
Tom: Za první reakce našich fanoušků, které jsme získali skrz internet, jsme přinejmenším velmi rádi.
Jaký máte názor na nevýhody být slavnými? Byli byste rádi, kdyby byl jeden den normální, bez paparazzi a nikým nerušeni?
Bill:
Jediná věc, která mě opravdu dohání k šílenství jsou: paparazzi. Ale jinak je všechno pozitivní. Všechno, co jsme teď zažili, tak o tom jsme vždycky snili.
Zatím jste poznali mnoho lidí. Koho nejvíc obdivujete? Nějakou hvězdu nebo někoho z vašeho rodinného okruhu známých? A proč?
Tom:
To je pravda, každopádně jsme poznali hodně lidí. Nejraději ženy, kterými jsem skutečně ovlivněn. Ale vlastně jsou spíše lidi, kteří obdivují mě. Se třemi z nich stojím dokonce na podiu (směje se).
Georg: Ano, potkáváme na udělení cen a party samozřejmě lidi, kteří jsou známí a slavní, ale s některými se bavíš, jako s ostatními.
Bill: Totálně obdivuju naše rodiny. Podporují nás při všem, co uděláme, respektují nás, že přijedeme domů skoro jen na oslavu a akceptují to, že potom většinu času strávíme v posteli. A stále znova obdivujeme naše fanoušky, často už několik dní přenocují před halou. Také když je chladno, sněží, prší, čekají před našim hotelem, jenom aby dostali autogram. To je fantastické.
Tom: Máme fanoušky, kteří jsou při každém koncertu strašně energičtí. Šílené.
Stojíte si úplně za tím, co jste udělali?
Bill:
Ano samozřejmě si totálně stojíme zatím, co jsme udělali. Věřím, že by se toho také všimlo, kdyby to tak nebylo. Samozřejmě jsou dny, kdy bych nejraději ležel v posteli, ale vstávat kvůli škole bylo vždycky, vždycky těžší!
Přemýšleli jste nad tím, že jsme vás všechny viděli v plavkách? Že jste dokonce ani na dovolené neměli žádný klid?
Bill
: Letěli jsme extra na malý ostrov, který je na druhé straně světa, ale ani to nefungovalo. Je vždycky někdo, kdo udělá fotky.
S kým byste rádi nahráli song? Nebo je už od někoho nabídka?
Tom
: Připadá mi na hovno, že Angelina Jolie neumí zpívat. Jessice Alba bych rád dal pár hodin vyučování na kytaru.
Bill: Do naší nahrávací společnosti už nějaké nabídky došly. Zatím jsme ještě nic nenahráli, ale umíme si to představit, pracovat společně s jinými umělci. Který ví, co naše nová deska nabízí. Pro nás jenom důležité, zůstat si věrni.
Gustav: Rád bych šel do studia s Foo Fighters nebo Larsem Ulrichem z Metallicy.
Věříte v Boha? A co je vám vzácné?
Georg
: Pro nás jsou každopádně vzácné naše rodiny. Všichni máme k našim rodičům dobrý vztah a dal bych všechno zato, aby se mojí rodině dobře vedlo. Trochu času, abychom mohli trávit s našimi přáteli a rodinou, je pro nás velmi důležitý. Důležité rodinné termíny jsou u nás všech v kalendáři a pokoušíme se, aby všechno tak bylo. Každopádně nejdůležitější jsou narozeniny atak.
Jaký máte názor na příliš dalekou lásku od vašich fanoušků? Už jste něco takového zažili?
Bill:
Mě je to příliš vzdálené, když někdo vnikne do tvého domu a vidí jeho osobní věci atak. Ale to pro mě nejsou žádní fanoušci. Nejostřejší, co jsem o nás slyšel bylo, že pár fanoušků má můj znak jako tetování. A věřím, že kdosi šel aji na kosmetickou chirurgii s mojí fotkou, protože chtěl mít můj nos.
Tom: Já nechápu, jak si někdo může potetovat svůj obličej.
Co oceníte nejčastěji na ostatních členech kapely?
Tom
: Během tour jsme si na ostatní zvykli. Fungujete dobře a to oceňujeme na každém.
Bill: Na Gustavovi oceňuji nejčastěji to, že má na tour vždycky extra kufr na své ponožky. A na 1000 Hotel tour bych ještě víc ocenil, když by své ponožky v buse nesvlékal (směje se).
Je nějaká píseň, při které se u vás probudí nějaké zvláštní pocity, když ji zpíváte/slyšíte? Není to nudné, hrát týdny, měsíce jeden ten samý setlist?
Bill:
Absolutně ne! Každý koncert je jiný. Užíváme si každý den něco nového, když stojíme na podiu. Máme rok plný promo vystoupení a fotoshootů nebo jsme ve studiu. Turné je pro nás báječná, pestrá doba.
Tom: Jedinečné pocity jsou během songů. U mě přijde spíše jedinečný pocit po show na mém hotelovém pokoji (směje se).
Bill: Dostanu vždycky husí kůži, když hrajeme přídavky, takže při akustickém setu. Potom stojím na podiu ve předu a panuje pocit blízkosti, je to téměř intimní. Krom toho je speciální song "An deiner Seite", který je věnovaný našim fanouškům. Pro mě je to pokaždé vyvrcholení.
Tom: O vyvrcholení bych mohl také něco vyprávět, ale raději držím pusu.
Víte, kolik cen jste celosvětově celkem vyhráli?
Tom:
Teď tak z hlavy? ….moment
Bill: Ach ty přece neumíš počítat ani do tří…No jo, přesně to taky nevím. Mohli bychom to říct, když bychom byli doma, tam stojí všechno na jednom místě.
Co byste nikdy neudělali za peníze?
Tom:
Dívat se na Georga, když se sprchuje (směje se).
Který song/CD posloucháte v poslední době nejčastěji?
Tom
: Momentálně poslouchám nové dynamite-deluxe cd. Přinutil jsem celý tým, ať si cd koupí a potom si ho poslechnou. Teď jsou všichni fanoušci, to je jasné!
Když by z vás někdo odešel, nahradili byste ho nebo byste skončili?
Tom
: Když bych skončil, bylo by to blbé, když ten zbytek pokračuje. Takže zůstávám …(směje se)

DE Bravo 10/08

26. února 2008 v 23:00 | Mischel

Gente Jovem 53/08

26. února 2008 v 11:59 | Mischel

Hot Boys 2007 (Yam.de)

23. února 2008 v 10:32 | Mischel

Yam.de voting skončilo. Víťaz je teraz jasný. Tu sú výsledky:
Prvé miesto neni žiadne prekvapenie: Bill Kaulitz dobyl v posledných rokoch všetky srdcia. Viac ako 36% volilo práve pre neho. Na druhom mieste je Strify zo Cinema Bizzare, nasledovaný Zacom Efronom.
Bill Kaulitz 36,61 %
Strify 13,44 %
Zac Efron 11,21 %

Darin 8,42 %
Jo 7,28 %
Martin Stosch 5,52 %
Jimi Blue 5,10 %
Jerome von LXB 4,59 %
Daniel Radcliffe 3,62 %
Bushido 3,52 %
keiner von denen 0,69 %

US fans slaví TH

22. února 2008 v 2:42 | mella

Neumí vůbec německy a přesto s nimi zpívají hity

Kdo by si to pomyslel: Američtí teenageři jsou v Tokio-Hotel-horečce. Ječící alarm mezi Los Angeles a New Yorkem: Je jedno, kde čtyři Magdeburčani právě vystupují, Američanky jásají. KURIER-reportérka Alix Faßmann byla v Hollywoodu u toho.

Sunset-Boulevard: Haley (12) kempovala před "Roxy", kde Tokio Hotel večer vystupovali před 300 fanoušky. (vyprodané) Od 13.hodiny už čekala před klubem. Na show bude stát v první řadě zcela blízko Billa a spol. Jak Becca (14) a Stephanie (15): "Tokio Hotel posloucháme opravdu hlasitě", říkají. "Jejich songy jsou o hodně lepší než ty americké".

Přitom startuje první anglický singl Tokio Hotel v USA teprve za tři týdny. "Známe kapelu z internetu", říká Brittnay (16), zakladatelka americké fan stránky. Od roku 2004 děláme u nás jejich videa".

Tokio Hotel hráli hodinu. "Schrei" nebo "Monsum": Všichni zpívali hity hlasitě s nimi. Němečtí fanoušci jsou také u toho. "Tolik holek, které vypadaly jako Bill není ani v Německu", říká Nina (19) z Bremen.

Tokio Hotel dobyli Ameriku: Mega ukončení tour: V New Yorku rockovali před 1300 fanoušky.

Přeložila Evule pro http://tokio-hotel-de.blog.cz/ Kopírovat pouze se zdrojem

n-tv.de - TH v USA

22. února 2008 v 2:41 | mella
Tokio Hotel v Manhattanu: Po vyprodaných koncertech v Montrealu, Torontu a Los Angeles, dostala úspěšná kapela z Magdeburku také k jásajícímu křiku teenagery v New Yorku. S přídavkovým koncertem v legendárním Irving Plaza skončilo první krátké severoamerické turné Billa, Toma, Gustava a Georga. I když jejich deska "Scream" má vyjít v USA v dubnu, znali fanoušci hity jako song "Monson" už nazpaměť.
Úspěch Tokio Hotel v USA byl sám o sobě velký. "Nedělali jsme tady žádné reklamy, zájem se rozvíjí", řekl David Jost, producent a manažer Tokio Hotel německé tiskové agentuře (dpa). Amerika je normálně velmi kritická, když se jedná o cizí jazyk v hudbě. "Ale poptávka po jediném koncertu v Los Angeles byla tak velká, že lístky byly na Ebay vydraženy za 800 dolarů (kolem 450 euro)", říká Jost. Také rapper Jay-Z a Nicole Scherzinger z Pussycat Dolls stáli v publiku v L.A. Společně s prvními paparazzi. Na vystoupení v New Yorku měla kapela zamluvené malé podium, které bylo okamžitě vyprodané.
"Kvůli Tokio Hotel se zvlášť učí němčinu", říká otec Kimberly Waltman. Protože školačka nemohla přes množství lidí vidět, vyskočila si na jeho ramena. "Miluju Tokio Hotel", říká Kimberly trochu stydlivě v přerušované němčině, dokud nezačíná zpívat další píseň. Songy Tokio Hotel objevila na internetu a od té doby jí hrají stále dokola. "Začala jsem se učit německy, abych rozuměla textům", píše novopečená fanynka TH.
"Kvůli reakcím amerických fanoušků na německé texty jsme náš setlist ještě trochu předělali a rozhodili se, že budeme hrát také pár songů v němčině", vypustil frontman Bill. V New Yorku zpíval "Totgeliebt" a při hlasitém požadovaném přídavku také ještě "Durch den Monsun".
"New York Post" je již označil: "New Kids on The Rock". "New York Times" píše uznale, Bill Kaulitz vypadá, jako by stál na podiu od svého narození. "We'll be back" (zase se vrátíme) slíbil Bill Kaulitz s pěkným německým akcentem na konci show. Fanoušci mohou jen čekat.
Přeložila Evule pro http://tokio-hotel-de.blog.cz/ Kopírovat pouze se zdrojem

Tom hovorí ,,Fans by sa mali vedieť kontrolovať!"

20. února 2008 v 21:20 | Mischel
Netuším na ktorý koncert v Amerike to bolo myslené, ale každopádne ma to zaujalo.
pre www.thfanslovak.blog.cz preložila Mischel


,,Úprimne, nevadí mi, keď ma ľudia búchajú do chrbta alebo ma ťahajú za oblečenie počas koncertu...Ale vážne, už sme počuli upozorňujúce príbehy o fanúšikoch, ktorí sa bili na našich koncertoch a pred hotelmi. Prípadne, keď som na pódiu, nevšímam si fans, ktorí sa zle chovajú. Niekedy mám chuť zložiť gitaru a opýtať sa ich, či by nemohli byť tichšie alebo sa lepšie správať, ale to by mohlo naozaj pokaziť atmosféru. Fans by sa mali naučiť kontrolovať sa. My sme len obyčajní chalani, a úprimne, keby ma naozaj poznali, nechceli by ma vidieť za každú cenu!"

DE Bravo 09/08

20. února 2008 v 20:58 | Mischel
nice plagatiiiiik :-*

RU Bravo 07/08

20. února 2008 v 20:56 | Mischel

"Bill mánia" v Los Angeles

18. února 2008 v 17:13 | mella

Přeju, ale nebavim a nebavim!! a brečím! x'(

Hollywood vždy pôsobil ako excentrický stred všetkých show, ako aj reklamou svetovej kariéry. Tu sa zrodili trendy pre planétu.

Žije tu A-List kinohrdinov, ale nájdu sa aj stroskotanci osudu ako Britney Spears. Uprostred tejto spomínanej VIP-metropoly v slnečnej Californii sa teraz deje niečo nepochopiteľné, čo bolo pred rokom v Nemecku len lacným prvoaprílovým žartom - TOKIO HOTEL boli ohlásení v legendárnom rockovom klube "Roxy" na Sunset Boulevard v Hollywoode. Aby som bola úprimná, keď som sa dozvedela o blížiacom sa koncerte, súcitila som s milými chalanmi z Magdeburgu. Aj ja som zažila, že kariéra dokáže prasknúť rýchlo ako bublina.

Ale čakalo na mňa stretnutie s fenoménom. Vstupenky na pekný, ale malý klubový koncert (500 návštevníkov) boli vypredané hneď počas prvého dňa. Prvé fanynky kempovali pred vchodovými dverami už od piatka, približne od 6:00 hod. Robbie Williams môže pri takom niečom zlbednúť od závisti. On je v L.A. hviezdou, pri ktorej sa hovorí "No hej, milé..." Tokio Hotel má práve vo veciach popularity v Európe obrovský výhodu. No zdá sa, že Amerika chce byť pri tom - celá Amerika...

Tanja (18) spoznala skupinu na Youtube a Buzznet.com a priletela za nimi z Texasu. Ricky Tyner prišiel so svojimi dvoma 12-ročnými dcérami Hayley a Missouri: "Dokážem sa s tou hudbou stotožniť," prezrádza menšia s "Tokio Hotel" lookom. Ako ostatné dievčatká, aj ona je pobláznená do Billa, speváka skupiny. Becca Singleton (14) a Stephanie Cotter, tiež fanynky Billa a Toma, stoja aj s veľkým znakom Tokio Hotel spoločne so stovkami fanyniek na parkovisku blízko "Roxy" a sú vzrušené. "Milujeme Billa a zvlášť preto sa učíme nemčinu," hovoria. "Už počúvame len Tokio Hotel, nič iné." Vďaka Billovi, Tomovi a ostatním sa aspoň tu z Roxy stalo poriadne Nemecko. "Durch den Monsun, hinter die Welt, ans Ende der Zeit..." spievajú fanúšikovia, akoby to bol ich rodný jazyk. Bije mi do očí, že práve tieto mladé dievčatá investujú extrémne veľa času do ich stylingu. Aj Judah Lane a Kaylee Williamson zo skupiny "Death Camp Cabaret" z Ohia sú úplne zostylované do punku. Boli už na koncerte v Toronte. "Od čias Michaela Jacskona som nazažila žiadnu skupinu, ktorá by bola taká dobrá," myslí si Judah.
ZAMUROVANÁ MEDZI FANÚŠIKMI

Je práve po 20-tej hodine, fanúšikovia sa pomaly stávajú nepokojnými. Člen nemeckej bezpečnostnej služby beží okolo mňa s mobilom. "Bohužiaľ nemôžem zabrániť tomu, aby ľudia kupovali vstupenky za 2.000 dolárov," počujem ho povedať a som šokovaná, že niekto chce dať za v15-dolárovú vstupenku tak veľa peňazí. Čierny trh očividne kvitne. O 20:30 sa všetko začína. Spolu s teenagermi, ich matkami a otcami sa rútim dnu a chytím si miesto rovno pod pódiom. Neskôr toho ľutujem. Neubehla štvrťhodina a ja stojím zamurovaná medzi hysterickými fanúšikmi Tokio Hotel. Neuveriteľné! Vždy, keď sa opona pohne, všetci kričia akoby boli nabodnutí na oštep a volajú "Wir lieben Tokio Hotel! Wir lieben Tokio Hotel! Wir lieben Tokio Hotel!".

Konečne je to tu! O 21:30 sa opona zdvihne a Bill, Tom, Gustav a Georg to rozbalia s "Ready, Set, Go!". Klubom sa prenesie mohutný jačiaci orkán sprevádzaný otrasmi a bodyguardi majú problém udržať zbláznený dav v "ohrade". Počas toho, ako Tokio Hotel rockujú na pódiu, som fanúšikmi pritlačená na zábradlie a cítim každý centimeter ich tiel. Na pár sekúnd ma zachváti panika. Predrala som sa do VIP sekcie a prvý krát som zacítila vzduch.
CTENÁ NÁVŠTEVA

Moment, na druhej strane je Jay-Z? Skutočne! Rapová megahviezda naozaj prišla na koncert Tokio Hotel. O pár metrov ďalej sedí Nicole Scherzinger z "PussyCat Dolls"! Wow! "Ahoj L.A.," kričí Bill z pódia. "Vďaka vám sa cítime tak, akoby sme tu už boli. Výborné, že ste všetci prišli." Dav buráca. Potom odspievajú piesne z albumu "Zimmer 483" a pri balade "Rette mich" hrá Tom na akustickej gitare a Bill si zasnene sadne na pódium. Fanynky vysia na jeho perách a spolu s ním spievajú od prvej do poslednej sekundy. Vo výške vidím len more natiahnutých rúk s mobilmi, fotoaparátmi a plagátmi. Po ôsmych piesňach a dvoch prídavkoch sa Magdeburgčania krátko po 22:15 hod lúči so svojim mladým publikom, ktoré ešte ako v tranze zostáva pred klubom približne pol hodinu, strážca však nakoniec všetkých odoženie preč.
"ŠIALENÝ ZÁŽITOK"

Na afterparty v "On the Rox" sa rozžiarená stretávam s chlapcami z Tokio Hotel. "Bolo to veľkolepé," myslí si Bill. "Boli sme vzrušenejší ako obyčajne. Prvýkrát v Hollywoode, to už je šialený zážitok." Počítali s týmto prívalom? "Boli sme totálne prekvapení." Ešte im gratulujem k "Echu", ktoré dnes večer vyhrali v Berlíne za najlepší videoklip (ďakovali prostredníctvom live prepojenia z Los Angeles).

18. a 19. februára hrajú Tokio Hotel v New Yorku a neskôr majú hrať na veľkom turné naprieč Amerikou. Už majú dohodu s renomovanou agentúrou Williama Morrisa. Krátko po polnoci som odišla domov a cestou som si spievala "Durch den Monsun, hinter die Welt..." Au-wei, skutočne som sa nakazila "Tokio Hotel horúčkou". Ale - bola som v Hollywoode, tam je možné všetko!


SOURCE & german original: bunte.de
Preložila Samantha pre www.sexibillatom.blog.cz!!! Kopírovať len so zdrojom PLS!

Buzznet interview

8. února 2008 v 22:42 | mella
Přeložila Evule pro http://tokio-hotel-de.blog.cz/ Kopírovat pouze se zdrojem
PRVNÍ KONCERTY V SEVERNÍ AMERICE JSOU POTVRZENÉ - JAK SE KAPELA CÍTÍ?
Bill: Mít naše první koncerty v USA potvrzené, je obrovská věc! Když se zapíšeme do nové země, tak je to pokaždé obrovský krok. Jednou jsme už v USA byli na prohlídce...ale teď přijedeme vystupovat, to je to, co jsme opravdu chtěli - hrát živě koncerty a poprvé potkat naše americké fanoušky…jsem si jistý, že to bude úžasné!
PÁR SLOV AMERICKÝM FANOUŠKŮM?
Bill: Jde pocítit, že někteří fans ze Severní Ameriky se o nás už zajímají. Když surfujeme po webech a díváme se na stránku jako Buzznet.com, vidíme hodně komentářů od rozechvělých fanoušků, kterým se zalíbila naše hudba a chtějí vidět nás vystupovat. To je hlavní důvod, proč přijedeme…chceme sdílet s nimi naše živé vystoupení. V tomto bude nemůžeme říct více, ale po show budeme schopni vám říci víc. Velmi se těšíme na naše živá vystoupení v Severní Americe a na setkání s našimi fanoušky!!!
MÍVÁTE PO VAŠICH SHOW HOTELOVÉ PÁRTY?
Bill: Musím říct, že náš párty život je trochu nudný, protože chceme ušetřit naši energii na koncerty. Ale párty milujeme!
Tom: Skvělé párty jsou vždycky u Georga…
Georg: Na mém hotelovém pokoji!
CO JE NEJZAJÍMAVĚJŠÍ NA SEVERNÍ AMERICE?
Bill: Jsme zvědaví na hudební scénu v zahraničí. Chceme znát všechno do detailu. Tolik skvělých umělců Státy opouští…
Tom: …ale je tady víc než to. Města jsou úžasná…
Georg: …a domy jsou pěkné…
Tom: … jako například Playboy Mansion!
CO JINAK JEŠTĚ ŘÍCT…?
Bill: Chceme zakřičet obrovské "Děkujeme" všem našim fanouškům… obzvlášť těm na Buzznet.com. Chvílemi se díváme na komentáře a je to úžasné, přijmout takovou podporu a cítit bzučení! A obrovské DÍKY těmto třem uživatelům Buzznet:
xdrowningxlessonx.buzznet.com
farfora.buzznet.com
sparklegirl666.buzznet.com
Doufáme, že vás uvidíme na našich koncertech a jsme natěšeni navštívit Severní Ameriku a hrát pro vás živě!
CO MOHOU FANOUŠCI OČEKÁVAT NA SHOW? … JE TO TĚŽKÉ POPSAT, TAKŽE TO SAMI VYZKOUŠETJE!

Super Pop 324/08

4. února 2008 v 22:13 | Mischel


RU Bravo 04/08

30. ledna 2008 v 17:53 | Mischel

I Love You 2/08 poster

30. ledna 2008 v 17:51 | Mischel
 
 

Reklama